Hakkımızda

Beton üretiminde kullanılan beton santrali (tesisi) konusunda müşterilerin ihtiyaçları için fizibilite çalışması yapan, ihtiyaca göre projelendirme, imalat, yerinde montajı ve işletmeye alma, yedek parça temini ile satış sonrası bakım servisi veren firmamız Bozdağ Mühendislik Mak. San. Ve Tic. Ltd. Şti.; genel anlamda ülkemiz inşaat sektörüne; daha dar anlamda hazır beton sektörüne; hizmet veren bir ticari kuruluştur.

Bozdağ Mühendislik ilk ticari faaliyetlerine 1982 yılında şahıs firması olarak Ostim Sanayi Bölgesinde 400 m2 iş yerinde başlamıştır. Daha sonraki yıllarda Şirket olarak şimdiki adresinde Ankara İvedik OSB’de 2.000 m2 alanda ve Ankara Temelli Başkent OSB’de 35.000 m2’lik alanda kurulu fabrikasında faaliyetine devam etmektedir.

Başladığı günden bugüne kadar firmamız, sektöre hitap eden çeşitli makine ve ekipman imalatı yapmaktadır. Türkiye Hazır Beton sektöründe ihtiyaç duyulan sabit ve mobil beton santralleri üretimini gerçekleştirerek firmamız bu alanda uzmanlaşmıştır. Sahip olduğu bilgi birikimi, teknolojisi ve uzman kadrosu ile iç ve dış piyasadaki hazır beton üreticileri tarafından tercih edilmektedir.

Bozdağ, hazır beton imalat sektöründe ilk yerli karıştırıcı öncü üreticisidir. Üretim ve imalatlarında Avrupa standartlarındaki kalitesini belgelerle ispatlamıştır. Bozdağ yurtiçi ve yurtdışındaki sektörün lider firmalarınca tercih edilen bir marka haline gelmiştir.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet ilkesi ile faaliyetlerini sürdüren firmamızı rakiplerinden ayrılan en önemli özelliği; özel projeler için tasarım çalışması yaparak büyük hacim ve kapasitedeki tesislerin üretim ve imalatını gerçekleştirme ve devreye almasıyla sektörde bir adım önde olmasıdır.

Kaliteli üretim ve başarı prensipi ile çalışan Bozdağ,  değerli müşterilerimizin referansları ile üretimlerine ve faaliyetlerine devam etmektedir.